Ana içeriğe atla
x

Textile

Pulcra

TEKSTİL

HIZLI VE

GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER

Pulcra Chemicals, elyaf ve tekstil segmentleri içerisinde bütün tekstil üretim zinciri aşamalarını kapsayan ürün ve teknik destek sunmaktadır. Portföyümüz; ikincil spin, dokuma, ön işleme, boyama ve baskı kapsamında yapay elyaf üretiminden kumaş ve giysilerin nihai kalitesini belirlemeye kadar süreçte kullanılan yardımcı malzemelerden oluşmaktadır.

En güçlü yönlerimizden biri olan “Müşteriye özel geliştirilen ürünler ve ürün adaptasyonları”, tekstil giyim ve döşemelik kumaşların talep edilen standartlara uygun olarak üretilmesine olanak sağlar.

Üstlenmiş olduğumuz bu görev, ürünler konusundaki derin “know-how”ımız, teknoloji ve nihai uygulamalarlardaki teknik bilgilerimizle desteklenmektedir. Uygulamanız ne kadar kritik olursa olsun, tecrübemiz güvenli bir üretim yapmanızı sağlayacaktır.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sürdürülebilirlik, Pulcra Chemicals'ın felsefesi ve taahhüdünün önemli bir parçasıdır. Çalışanlarımız ile birlikte bu yaklaşım, sürdürülebilir gelişim felsefemizin anahtarıdır.

HİZMETLER

Ürününüz ne olursa olsun, bunun için çözümler üretiyoruz: ürün gamımız çok geniş yelpazedeki müşteri gereksinimleri için teknik çözümler sunmaktadır.

 

HABERLER

Pulcra dünyasındaki yeni ürünlerden ve teknolojilerden haberdar olun.