Ana içeriğe atla
x

Food

PERFORMANS ÜRÜNLERİ

GIDA

PERFORMANS ÜRÜNLERİ:

GIDA ENDÜSTRİSİ İÇİN KÖPÜK GİDERİCİ

Güvenirlik, ürün, süreç teknik bilgisi ve sorunları hızlı bir şekilde çözmek, müşterilerimiz için katma değer yaratmada kilit bir kriterdir ve Pulcra, farklı endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılamaya hazırdır. 

Misyonumuz, dünya çapında 14 noktada bulunan 300 kişilik mühendislik ekibimizin ortaya koyduğu derin bilgi birikimimiz desteğiyle müşterilerimizin kendi alanlarında daha iyi performans göstermelerine yardımcı olmaktır. 

Uzman ekiplerimiz, size en iyi teknik hizmeti sunmak için daima hazırdır. İhtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış özelleştirilmiş çözümler geliştiriyoruz. 

Gıda ve gıda dışı işleme sanayilerinde köpük oluşumu imalatta birçok sorunu beraberinde getirmektedir. Gıda uygulamaları için BREVIOL® köpük giderici ürün serisi, ilk köpük oluşumunu engeller veya köpük miktarını hızlı bir şekilde azaltır. 

Dolayısıyla üretim kesintiye uğramadan sürekli devam eder. BREVIOL® köpük önleyici maddelerimiz çok çeşitli gereksinimi ve uygulamayı karşılamaktadır.

Pulcra Köpüklü Mikrosit

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sürdürülebilirlik, Pulcra Chemicals'ın felsefesi ve taahhüdünün önemli bir parçasıdır. Çalışanlarımız ile birlikte bu yaklaşım, sürdürülebilir gelişim felsefemizin anahtarıdır.

HİZMETLER

Ürününüz ne olursa olsun, bunun için çözümler üretiyoruz: ürün gamımız çok geniş yelpazedeki müşteri gereksinimleri için teknik çözümler sunmaktadır.

HABERLER

Pulcra dünyasındaki yeni ürünlerden ve teknolojilerden haberdar olun.