Ana içeriğe atla
x

ISO Certificates

Pulcra

ÇEVRE YÖNETİMİ

ISO'ya göre

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 9001: 2015, kalite yönetim sistemi için kriterleri belirler ve faaliyet alanı ne olursa olsun büyük ya da küçük her kuruluş tarafından kullanılabilir. Bu standart, güçlü bir müşteri odağı, üst yönetimin motivasyonu ve imaları, süreç yaklaşımı ve sürekli iyileştirmeyi içeren bir dizi kalite yönetimi ilkesine dayanmaktadır. ISO 9001: 2015 kullanmak müşterilerin tutarlı ve kaliteli ürün ve hizmetler almasını sağlar.

ISO 14001: Etkili bir çevre yönetim sistemi (EMS) için gereksinimleri belirleyen uluslararası standarttır. Çevresel performans gereklilikleri oluşturmak yerine bir kuruluşun izleyebileceği bir çerçeve sağlar. ISO 14000 çevre yönetimi standartlarının ailesinin bir parçası olan ISO 14001, kuruluşların onaylayabileceği gönüllü bir standarttır. Diğer yönetim sistemleri standartlarıyla (çoğunlukla ISO 9001) entegre edilmesi, kurumsal hedeflerin gerçekleştirilmesine daha fazla yardımcı olabilir.

Pulcra Kimyasalları S.L., İspanya ve Pulcra-Lachiter SRL, İtalya

Pulcra Chemicals GmbH, Almanya

Pulcra Especialidades Quimicas Ltda., Brezilya

Pulcra Kimya Sanayi ve Ticaret A.S., Türkiye

Pulcra Chemicals LLC, USA

Pulcra Chemicals S.A. de C.V., Meksika

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sürdürülebilirlik, Pulcra Chemicals'ın felsefesi ve taahhüdünün önemli bir parçasıdır. Çalışanlarımız ile birlikte bu yaklaşım, sürdürülebilir gelişim felsefemizin anahtarıdır.

HİZMETLER

Ürününüz ne olursa olsun, bunun için çözümler üretiyoruz: ürün gamımız çok geniş yelpazedeki müşteri gereksinimleri için teknik çözümler sunmaktadır.

HABERLER

Pulcra dünyasındaki yeni ürünlerden ve teknolojilerden haberdar olun.