Ana içeriğe atla
x

Leather Naturally

Pulcra

Leather Naturally

Leather Naturally

Deri, doğal olarak küresel imali sürdürülen deri kullanımını teşvik ederek, tasarımcılarin, yaratıcıların ve tüketicilerin güzellik, kalite ve çok yönlülük hakkında bilgilendirilmesini amacliyor. Deri, biyolojik olarak parçalanabilen petrokimya türevlerinden üretilmiş sentetik malzemelerden, onu taklit etmek için tasarlanmış yoğun bir rekabetle karşı karşıya.

Aynı zamanda deri, Greenpeace ve NGO PETA gibi cok iyi fonlanmis hayvanlari koruma gruplarindan gelen baskı ve saldırılara maruz kalmaktadır. Amac, deri girişiminin bu saldırılara karşı koyması, derinin doğal güzelliğinin vurgulanması ve daha önemlisi halkın, tasarımcıların ve gençlerin deri ve deri endüstrisi hakkında eğitilmesidir. Deri endüstrisinin olumsuz tanıtımlara karşı korunması, deri tedarik zincirindeki tüm paydaşların yararınadır.

Derinin, doğal zarafetli sürdürülebilir bir malzeme olması gibi olumlu yönlerini bir taraftan tanitirken, imajını zedelemek için tasarlanan tüm tartışmasız raporlara karşı savunmak gerekir.

Pulcra Chemicals 2019’dan beri üyedir.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sürdürülebilirlik, Pulcra Chemicals'ın felsefesi ve taahhüdünün önemli bir parçasıdır. Çalışanlarımız ile birlikte bu yaklaşım, sürdürülebilir gelişim felsefemizin anahtarıdır.

HİZMETLER

Ürününüz ne olursa olsun, bunun için çözümler üretiyoruz: ürün gamımız çok geniş yelpazedeki müşteri gereksinimleri için teknik çözümler sunmaktadır.

HABERLER

Pulcra dünyasındaki yeni ürünlerden ve teknolojilerden haberdar olun.